Kilka słów o ADB

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą, która realizuje różnorakie projekty rekrutacyjne wspierając swojego partnera. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełną obsadę pracowników na różnych projektach realizowanych na zlecenie NC+. Poszukujemy osób lubiących wyzwania i dajemy im możliwość rozwoju w naszej firmie. Jesteśmy także otwarci na osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i pomagamy im zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy. Z nami każdy dzień jest inny. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Dlaczego ludzie wybierają właśnie nas?

Zalety współpracy z ADB

01.

Wspaniała atmosferaW naszej firmie panuje bardzo rodzinna atmosfera. Wszyscy wspieramy się nawzajem i pomagamy w trudnych sytuacjach. Nawiązują się tu liczne długofalowe przyjaźnie. U nas każdy dzień jest pełen nowych wyzwań i zdrowej rywalizacji w pracy. Od czasu do czasu również po pracy lubimy się zintegrować w pełnym gronie.

learn more

02.

Ciekawe konkursyKoło Fortuny, Milionerzy, Rzutki i inne to różne ciekawe konkurencje, które zapewniają zwycięzcom atrakcyjne nagrody w postaci bonów, kart podarunkowych, gadżetów lub nagród pieniężnych. Konkursy organizowane są w każdym miesiącu i jest to świetna zabawa, przekładająca się na wyniki sprzedaży.

learn more

03.

Awanse wewnętrzneCała kadra kierownicza od menadżera po Liderów i Trenerów wywodzi się ze stanowiska Konsultanta. Dzięki ciężkiej pracy, dobrym wynikom i zaangażowaniu mogą dzisiaj rozwijać swoją ścieżkę zawodową na innych stanowiskach, przekazując wiedzę nowym osobom.

learn more