Obecnie prowadzimy rekrutacje Do Działów:

Sprzedaż

Dział nowej sprzedaży, zajmujący się obsługą Klienta zainteresowanego zawarciem umowy na telewizję, internet lub telefon. Na tym projekcie w głównej mierze to właśnie Klienci dzwonią do nas osobiście. Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą ofertę.

OUT

Dział tzw. Akcji wychodzących, gdzie kontaktujemy się z Klientami, którzy wypełnili formularze kontaktowe, w związku z zainteresowaniem ofertą. Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby przedstawić najbardziej zadowalającą ofertę i zachęcić Klienta do rozpoczęcia współpracy.

OBSŁUGA

W dziale obsługi zajmujemy się technicznym wsparciem Klientów Telewizji na Kartę, ale także przedstawiamy oferty z możliwością umowy abonamentowej. Staramy się jak najlepiej doradzić i pokierować Klienta w przypadku problemów technicznych ze sprzętem.

Lojalizacja

Dział opiekujący się Klientami, którzy są już abonentami- posiadają umowę na usługi. Dbamy tu o kontakt z Klientem, którego umowa dobiega końca i przedstawiamy ofertę na kolejny okres, sprawdzając, czy potrzeby się nie zmieniły.